ГУМИ

 • Мото гуми Dunlop, Pirelli, Меtzeler.
 • Авто гуми Good Year, Dunlop, Мichelin, Cоntinental, Nexen, Fulda, Sava, Debica i Kelly.
 • Гуми за товарни возила и земјоделска механизација  Тrayal, Seha, Petlas,


Вршиме бесплатна испорака на мото гумите во сите градови по Брза Пошта.

 

АКУМУЛАТОРИ

 • Monbat, Duracell, AFA, Varta, Perion, Vesna SAP. 

 

АВТО ДЕЛОВИ

 • Лесни возила ,  Форд, Волво, Лада, Застава, Југо, Опел, Волксваген, Фиат, Рено, Шкода.
 • Трактори,    ИМТ 533 , 539 , Тома Винковиќ
 • Товарни возила,    Застава , Там , Фап

 

 
ДЕЛОВИ ЗА МОТОРЦИКЛИ 

 • Сите Кинески скутери
 • Сите Јапонски моторцикли
 • Сите Европски скутери

 

СЕРВИС

Овластен сервис FORD i VOLVOBrainBee-logo1

 • Компјутерска дијагностика за сите автомобили и лесни  товарни возила (комбиња)
 • Комплетно опремен за сервисирање на сите видови возила.
 • Најмодерна вулканизерска опрема HOFMANN, за монтирање и балансирање на сите видови гуми.
 • Бесплатна монтажа и балансирање за сите гуми купени кај нас.
 • Компјутерско центрирање предница Beissbarth.

 

МАСЛА

 • Сите видови масла од познатите брендови Ford, Motorcraft, Castrol, Aral , Repsol , Motul , Тотаl , Еlf , Shell , GM, Ina, Grand, Miltech, Selenia, Volkswagen, Mobil, BMW.
 • Бесплатна промена на масло и филтер во нашиот сервис.